NEWS

Wystąpienie z Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych [2009-04-22]
Do Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych.


Szanowni Koledzy,

Jest nam niezmiernie przykro, ale postanowiliśmy zakończyć naszą działalność w barwach Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych. Kiedy dwa lata temu postanowiliśmy zasilić szeregi Kongresu z wielu rzeczy nie zdawaliśmy sobie sprawy, a przede wszystkim nie wiedzieliśmy jak trudno jest stworzyć klub motocyklowy, który byłby w stanie zdobyć Wasz szacunek. Teraz już wiemy, że fakt, że pochodzimy z miast z całej Polski stanowi dla nas barierę nie do przeskoczenia, aby stworzyć sprawnie działającą organizację klubową, która byłaby w stanie realizować zadanie klubów kongresowych.
Dwa ostatnie lata były dla nas wielką nauką. Większość z nas nauczyła się nie tylko zasad jakie panują w świecie motocyklowym, ale, i to uważam za najważniejsze, pokory w stosunku do samych siebie. Z dumą nosiliśmy naszywki Kongresowe i pokorą przyjmowaliśmy krytykę z Waszej strony, darząc Was zasłużonym szacunkiem, co pozostaje niezmienne.
Chciałbym, abyście wiedzieli, że decyzja ta była dla nas wyjątkowo trudna, a podjęliśmy ją z szacunku do Was i do innych klubów kongresowych. Wiemy, że nasz klub nie jest w stanie godnie reprezentować Kongresu, a co za tym idzie wszystkich jego członków, że nie da się prowadzić klubu, którego wszyscy członkowie porozrzucani są po różnych miastach, tak jak ma to miejsce w naszym przypadku.
Przez cały czas staraliśmy się jak najlepiej wypełniać nasze obowiązki i mam nadzieję, że to co robiliśmy, robiliśmy dobrze. Niech dowodem na to będzie akcja MOTOSERCE, w przygotowanie której włożyliśmy bardzo dużo pracy i wysiłków. Jak wyszło – każdy chyba widział.
Mam nadzieję, że pomimo naszej rezygnacji z uczestnictwa w Kongresie nadal będziemy mogli się spotykać na zlotach i innych imprezach motocyklowych. Czujemy się zaszczyceni i dumni, że przez dwa lata mogliśmy być częścią tak szanownego grona.


Z wyrazami zasłużonego szacunku,

Jacek założyciel BMG KOMANDOR Tomek President BMG KOMANDOR…………………………………………. ….………………………………………

Do wiadomości:

- Gremium MC
- Steel Roses MC
- No Name MC
- Travellers MC
- Road Runners MC
- Rebels Of Road MC
- Black Rider MC
- 96 MC
- Iron Elephants MC